רקע

Israel_-_Tel_Aviv_Beach_001

 מי אני?

שמי סת’ ריבמן ואני מורה מוסמך לאנגלית כשפה זרה במרילנד ובוושינגטון די סי. בעל תואר ראשון בספרות מאוניברסיטת מרילנד ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ג’ורג’ וושינגטון. בעשר השנים האחרונות לימדתי מאות ילדים ומבוגרים אנגלית, הכנתי סטודנטים למבחני ה TOEFL וה SAT וסייעתי בכתיבת מאמרים, עבודות אקדמיות, נאומים והרצאות.

מרבית אנשי השגרירות, שליחי משרד הביטחון, משטרת ישראל וצה”ל והנציגים הרשמיים של מדינת ישראל בוושינגטון נעזרים בשירותי בעת הגעתם. לרוב הילדים וההורים אינם דוברי אנגלית ואני מסייע, בעיקר לילדים, להתגבר על קשיי הקליטה הראשוניים הכרוכים בהיעדר יכולת לתקשר באופן שוטף עם סביבתם החדשה.

אני מכיר היטב את הקושי והאתגר הכרוכים ברכישת שפה: אני עצמי התגוררתי בישראל ולמדתי בה באוניברסיטה העברית. אני זוכר את הרגעים בהם חסרה לי המילה המדויקת, בהם לא יכולתי להביע את עצמי באופן שבו רציתי. אני יודע כמה זה מתסכל לרצות לומר משהו בלי שיש לך יכולת לומר אותו בשפה שהסביבה תבין.

את האתר הקמתי כדי לרכז בעבורכם את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר בתחום לימודי האנגלית כשפה זרה במערכת החינוך האמריקאית. תוכלו למצוא בו אפליקציות ללימוד אנגלית, דפי עבודה ומשחקים ללימוד אנגלית. כמו כן ניתן למצוא בו גם אינפורמציה הנוגעת ללימודי אנגלית למטרות עסקים.

לימודי שפה חדשה יכולים להיות מסע מפרך ומתסכל אבל הם יכולים, גם, להפוך לחוויה. שפה היא לא רק אמצעי קומוניקציה אלא תרבות שלמה שנחשפת בפנינו וחושפת אותנו לאנשים, מקומות, ידע, אמנות ויחסים. שפה שנרכשת בארץ המוצא שלה היא נכס שאנחנו מעניקים לנו ולילדנו, זוהי מתנה שנשארת אתנו ואנחנו נושאים אותה אתנו כל חיינו. אני נהנה מכל רגע בו אני מסייע לישראלים המגיעים לארה”ב לחוות את החוויה הזאת.


זכרו:

אני מלמד את כולם, ילדים ומבוגרים.

אני מלמד גם מתחילים וגם מתקדמים.

כל השיעורים הם פרטיים ואישיים.

אני בונה תכנית לימודים אינדיווידואלית המותאמת לצרכיו האישיים של כל תלמיד.

בשיעורים שלי לומדים הכל, דיבור, קריאה וכתיבה.

בשיעורים אנחנו משחקים במשחקי קופסא, נעזרים בדפי עבודה ומשחקים במשחקי מחשב.

יחד אנחנו מחזקים את הביטחון העצמי לדבר ולתקשר באנגלית.

אם משהו לא עובד – אנחנו משנים. מערכי השיעור משתנים באופן קבוע בהתאם לצרכים ולדרישות.

באנו ללמוד, לא להשתעמם. איתי לומדים בכיף!


2014-03-25 12.48.12

התקשרו עוד היום לקביעת פגישת היכרות חינמית ללא כל התחייבות.

ליצירת קשר לחצו על הקישורית והשאירו פרטים.

Please email me about pricing, scheduling or with any other questions.